Akcja Katolicka z wizytą w Zakopanem

Zbliża się Uroczystość św. Wojciecha, który jest patronem Akcji Katolickiej. Z tej okazji Parafialny Odział Akcji Katolickiej wybrał się na pielgrzymkę do Zakopanego. Miasto przywitaliśmy  w Sanktuarium M.B. Fatimskiej na Krzeptówkach po czym ruszyliśmy dalej. Punktem docelowym naszego wyjazdu była Msza Św. w prześlicznym, salwatoriańskim kościele pw. Matki Bożej Królowej Świata. W przepięknej scenerii zakopiańskiej architektury oraz w otoczeniu gór, dziękowaliśmy za naszą wspólnotę, w której możemy działać na rzecz parafii. Element duchowy wyjazdu ubogacony został miłym przyjęciem nas przez tamtejszą wspólnotę zakonną, w której przez ostatnich 8 lat mieszkał i pracował nasz obecny proboszcz-ks. Wiesław Ogórek SDS. Po wspólnej agapie wyruszyliśmy na podbój Zakopanego. Giewont, Rysy czy Świnnica nie były nas straszne… Ostatecznie wybraliśmy jednak spacer po Gubałówce i podziwianie tych wszystkich szczytów, które czekają na zdobycie przez członków Akcji Katolickiej 😉 Wyjazd zakończyliśmy wizytą w ludźmierskim sanktuarium i spacerem po rynku Nowego Targu. Szczęśliwi z tak pięknie przeżytego dnia wróciliśmy do domów 😉

 

 

Zapraszamy do obejrzenie fotorelacji, która znajduje się w Galerii.