TAK NA SERIO – byliśmy obecni na marszu

Pod hasłem „Każde życie jest bezcenne” około tysiąca osób przeszło w sobotę 11 czerwca ulicami Bielska-Białej w Marszu dla Życia i Rodziny. Całe rodziny, osoby z różnych środowisk i organizacji, duchowni oraz świeccy skandując, śpiewając i prezentując osobiste świadectwa, wyrażali swój pozytywny stosunek do wartości życia, małżeństwa i rodziny.

W marszu wzięły też udział rodziny z naszej parafii. Wśród plakatów dał się zauważyć baner “TAK NA SERIO”, promujący Tydzień modlitw o powołania do małżeństwa. Przeżywaliśmy go w tym roku od niedzieli Zesłania Ducha Świętego, ale też przygotowujemy go już na przyszły rok.

Życie i rodzina dla nas ludzi wierzących są bezcenne i każda możliwość promocji szczególnie w dzisiejszym świecie jest bezcenna.

GALERIA (kliknij obraz):

 

https://parafiacyglas.plmarsz-dla-zycia-tak-na-serio/