OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE VI Niedziela Wielkanocna 22 maja 2022

• We wtorek – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych.
  • W czwartek – wspomnienie św. Filipa Nereusza, prezbitera

1. Dzisiaj o 18.00 Msza Święta i nabożeństwo  do Świętej Rity z poświęceniem róż przyniesionych przez wiernych. Podziękowania i  prośby do Świętej można złożyć przed Mszą Świętą przy wejściu do kościoła.
  2. Serdecznie zapraszamy na nabożeństwa majowe, codziennie o godz. 17.30.
  3. W poniedziałek o godz. 18.15 zapraszamy na dodatkowe nabożeństwo majowe na Koziej Górce przy kapliczce NMP Królowej Świata. Wyjście o godz. 17.00 z parkingu przy kościele. Można również na szczyt dotrzeć indywidualnie. Serdecznie zapraszamy.
  4. W poniedziałek, wtorek i środę, przypadają Dni Modlitw o urodzaje tzw. Dni Krzyżowe.
  5. Adoracja Najświętszego Sakramentu w środę, czwartek i piątek od godz. 15.00 do 18.00.
  6. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w ramach nabożeństwa majowego o godz. 17.30.
  7. W czwartek modlimy się za wszystkie matki z okazji przypadającego ich święta. Obdarzamy je ciepłymi uczuciami. Zmarłym wypraszajmy życie wieczne a żyjące polecajmy  wstawiennictwu i opiece Matki Bożej Królowej Świata.
  8. W piątek rozpoczynamy czas modlitewnej nowenny poprzedzającej uroczystość Zesłania Ducha Świętego
  9. W przyszłą niedzielę przypada  uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  10. Serdecznie zapraszamy na pielgrzymkę do Kalwarii Zebrzydowskiej na Dróżki Pana Jezusa. Wyjazd w dniu 18 czerwca o godz. 7.00 z ul. Startowej. Koszt wyjazdu 35 zł. Zapisy w Zakrystii.
  11. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Medjugorie wyjazd w dniu 28 maja powrót 5 czerwca br. Informacja pod nr 504 267 664
  12. Zapraszamy na pielgrzymkę do Fatimy i Santiago de Compostella w terminie od 10 – 17 października 2022r. Szczegółowy program znajduje się w gablocie. Zapisy pod nr tel. 533 489 003
  13. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej i zapoznania się z nowym numerem Głosu Królowej.
  14. Do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej odeszła śp. Maria Wojtyła. Zmarłą polecajmy Miłosierdziu Bożemu. Módlmy się…

Wszystkim Parafianom, Gościom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia

życzymy błogosławieństwa Bożego

oraz opieki Matki Bożej Królowej Świata.