OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE IV Niedziela Zwykła 29 stycznia 2023

I KALENDARZ LITURGICZNY

➢ We wtorek – wspomnienie Św. Jana Bosko, prezbitera.
➢ W czwartek – święto Ofiarowania Pańskiego.
➢ W piątek – wspomnienie dowolne św. Błażeja, biskupa i męczennika.

II OGŁOSZENIA

1. Młodzież przygotowująca się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania zapraszamy w poniedziałek i wtorek na Mszę św. o godz. 18.00. Po Mszy św. odbędzie się spotkanie formacyjne.
2. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę, o godz. 17.30. Zachęcamy do składania, do skarbony znajdującej się na bocznym filarze, próśb i podziękowań na Nowennę.
3. Adoracja Najświętszego Sakramentu w środę, czwartek i piątek od godz. 15.00-18.00.
4. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.
5. W czwartek, 2 lutego, przypada święto Ofiarowania Pańskiego. Zapraszamy na Msze św. o godz. 6.20, 7.00. 9.00 i 18.00. Na każdej Mszy św. nastąpi poświęcenie świec. Prosimy o przyniesienie „Gromnic”.
6. W pierwszy piątek miesiąca spowiedź od godz. 17.00.
7. W I sobotę miesiąca, po Mszy św. o godz. 7.00 zapraszamy na nabożeństwo wynagradzające do Niepokalanego Serca Maryi.
8. Odwiedziny chorych: w piątek, od godz. 8.00 ks. Wiesław i ks. Rafał; w sobotę, od godz. 8.00
ks. Piotr
9. Spotkanie Rady parafialnej odbędzie się w poniedziałek 6 lutego. Rozpocznie się Mszą św. o godz. 18.00 w intencji Rady parafialnej i parafian. Po Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu i spotkanie w dolnym kościele.
10. Msze Święte w tygodniu w naszym kościele sprawujemy o godz. 6.20;7.00 i 18.00
11. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej i zapoznania się z nowym numerem Głosu Królowej.

Wszystkim Parafianom, gościom, Solenizantom, Jubilatom tego tygodnia
życzymy błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej Królowej Świata.