OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE IV NIEDZIELA ADWENTU 23 grudnia 2018 r.

Przeżywamy dziś IV niedzielę Adwentu. Z radością oczekujmy na przyjście Pana. Zachęcamy do korzystania z sakramentu pojednania

 

 1. W poniedziałek rano od godziny 6.30 do 9.00 będzie jeszcze okazja do Spowiedzi św.
 2. 2. Nieczynny jest już sklepik parafialny, opłatki wigilijne można jednak jeszcze nabyć w zakrystii
 3. 3. Jutro 24 grudnia Msze św. będą sprawowane rano o godz. 6.30 i 7.00 podczas której modlić się będziemy za zmarłych parafian w 2018 r., nie będzie Mszy św. wieczornej o godz. 18.00. Gdy zasiądziemy do Wieczerzy Wigilijnej niech nie zabraknie wspólnej modlitwy, czytania Pisma św. i wspólnego śpiewania kolęd. W Wigilię zapraszamy na Pasterkę o godz. 24.00. Składka z Pasterki przeznaczona jest na Fundusz Obrony Życia.
 4. We wtorek w Uroczystość Bożego Narodzenia nie będzie Mszy św. o godz. 6.30 i 19.15. Msze św. w tym dniu będą odprawiane o godz. 8.00, 9.30, 11.00, 12,30 i 18.00.
 5. W środę, w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia odprawiamy Msze Święte tak jak w każdą niedzielę z tą różnicą że nie będzie Mszy św. o godz. 19.15. O godz. 17.30 zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy Składka z tego dnia przeznaczona jest na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II.
 6. Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w czwartek od godz. 17.00.
 7. 7. Informujemy iż Wizytę Duszpasterską tzw. „Kolędę” rozpoczniemy 2 stycznia. Plan Kolędy znajduje się w gazetce parafialnej, na stronie internetowej i w gablocie.
 8. Młodzież naszej parafii będzie kolędować po domach w drugi dzień świąt, po południu. Gdyby ktoś szczególnie chciał przyjąć kolędników to prosimy wpisać się na listę dostępną w zakrystii.
 9. 9. W zakrystii można składać wypominki roczne i nabyć kalendarz parafialny.
 10. 10. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej oraz specjalnego świątecznego numeru gazetki parafialnej „Głosu Królowej”.
 11. 11. Do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej odeszli śp. Elfryda Czubała i Marcin Szczeciński, dusze zmarłych polecajmy Miłosierdziu Bożemu.

 

 

Niech zbliżające się święta Bożego Narodzenia, spędzone w gronie najbliższych przyniosą Wam wiele radości, ciepła i optymizmu. Na ten piękny  czas Bożego Narodzenia życzymy Wam wszystkim Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Najświętszej