Wielkanoc 2020 – Życzenia

Serdeczne dziękuję wszystkim, którzy pamiętają o nas w tych dniach. Dziękuję za każdą modlitwę, za każdy telefon i sms wysłany z wyrazami troski o nas i życzeniami świątecznymi. Dziękuję za to, że pamiętacie również o potrzebach materialnych naszej parafii i nas. Dziękuję za każdą przekazaną ofiarę pieniężną na konto parafialne czy dostarczoną osobiście. Dziękuję za wszelkie produkty na świąteczny stół. Wasze otwarte serca dla nas, bardzo mnie wzruszają i budują. Jednocześni chcę Was, razem z moimi współbraćmi w życiu zakonnym i kapłańskim, jak najmocniej zapewnić, ze jesteście dla nas bardzo ważni, zależy nam na waszym zbawieniu i szczęściu. To dlatego godzimy się na te wszystkie obostrzenia, ze względu na wasze dobro. Pamiętajcie, że pozostajemy do waszej dyspozycji. Na ile możemy i potrafimy,  w tych jakże dziwnych okolicznościach, chcemy wam służyć. Za każde dobro składam serdeczne „Bóg Zapłać”.

 

Drodzy parafianie i wszyscy sympatycy kościoła w Cygańskim Lesie!

 

„Wy się nie bójcie! Gdyż wiem, że szukacie Jezusa Ukrzyżowanego. Nie ma Go tu, bo zmartwychwstał, jak zapowiedział”.

Nie bójcie się! Taka zachęta jest nam nieustannie potrzebna, zwłaszcza w tym czasie, który przeżywamy i wydaje się że to pandemia panuje.  Ale my przecież wiemy, naszym Panem jest Chrystus, w Jego reku jest nasze życie i nasz los.

Głosimy w tych dniach. Chrystus Zmartwychwstał. Prawdziwie Zmartwychwstał! Życzę wam,  by pomimo wszystko, te święta zbliżyły każdego z was do Chrystusa, odkryjcie wartość rodziny i wspólnoty, tego jak bardzo wszyscy jesteśmy sobie potrzebni. Trwajcie w wielkiej nadziei i ufności. Niech Zmartwychwstały Chrystus, Wam wszystkim błogosławi  i obdarza wszelkimi potrzebnymi łaskami.

                                                                                                                      Ks. Wiesław Ogórek SDS, proboszcz