OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE IV Niedziela Adwentu 18 grudnia 2022 r.

 1. Dziecięca grupa „Jordanki” wraz z grupa charytatywną zapraszają dzisiaj na słodki kiermasz, dochód z kiermaszu przeznaczony jest na wsparcie osób potrzebujących z naszej parafii
 2. Do piątku zapraszamy na Msze św. roratnie o godz. 18.00
 3. Do uroczystości Bożego Narodzenia trwa Nowenna do Dzieciątka Jezus.
 4. Adoracja Najświętszego Sakramentu w środę, czwartek i piątek od godz. 15.00 – 18.00
 5. W środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17.30
 6. W czwartek, 22 grudnia po Mszy św. o godz. 18.00 odbędzie się nabożeństwo do Św. Rity z poświęceniem róż.
 7. W piątek, 23 grudnia od godz. 8.00 odbędą się przedświąteczne odwiedziny chorych. Będą to jednocześnie odwiedziny chorych za miesiąc styczeń.
 8. W sobotę, 24 grudnia Msze św. będą sprawowane rano o godz. 6.30 i 7.00. Nie będzie Mszy św. wieczornej o godz. 18.00. Gdy zasiądziemy do Wieczerzy Wigilijnej niech nie zabraknie wspólnej modlitwy, czytania Pisma św. i wspólnego śpiewania kolęd. W Wigilię zapraszamy na Pasterkę o godz. 24.00. Składka z Pasterki przeznaczona jest na Fundusz Obrony Życia.
 9. W Uroczystość Bożego Narodzenia nie będzie Mszy św. o godz. 19.15.
 10. W zakrystii oraz przy wyjściu z kościoła można nabyć świece i pobłogosławione opłatki wigilijne. Przy bocznym wyjściu z kościoła można również nabyć sianko na stół wigilijny, ofiary złożone przy tej okazji przeznaczone są dla rodzin potrzebujących z naszej parafii.
 11. Zachęcamy do skorzystania z Sakramentu Pokuty i Pojednania. Niech nikt nie pozostanie niepojednany z Bogiem na czas świętowania Bożego Narodzenia. Z Sakramentu Spowiedzi Świętej w naszym kościele będzie można skorzystać pół godziny przed  każdą Mszą Św.  oraz- w środę  od godz. 17.00-18.00; w czwartek od godz. 17.00- 19.00; w piątek  od godz. 15.00 – 18.30
 12. W zakrystii można składać wypominki roczne.
 13. Wizytę duszpasterską tzw. „Kolędę” rozpoczniemy w tradycyjnej formie od dnia 27 grudnia br. Plan kolędy wywieszony jest w gablocie.
 14. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej i nowego numeru gazetki parafialnej.

 

Wszystkim Parafianom, Gościom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy błogosławieństwa Bożego oraz opieki Matki Bożej Królowej Świata

                                                                  

                                                                             Ks. Wiesław Ogórek SDS, proboszcz