Kolejne urodziny Jordanek ­čśë

Ju┼╝ od 3 lat dzia┼éa w naszej parafii Dzieci─Öca Grupa Misyjna Jordanki. Swoj─ů dzia┼éalno┼Ťci─ů wspar┼éa salwatoria┼äskie plac├│wki misyjne niemal na ka┼╝dym kontynencie ­čśë Wczoraj ca┼éa jordankowa rodzina ┼Ťwi─Ötowa┼éa kolejne urodzinki! Dzie┼ä pe┼éen wra┼╝e┼ä rozpocz─ů┼é si─Ö od spotkania z Ani─ů Olm─ů, kt├│ra wkr├│tce wyje┼╝d┼╝a na misje do Hondurasu. Dzieciaki tradycyjnym jordankowym wierszykiem w┼é─ůczy┼éy Ani─Ö do grupy ma┼éych misjonarzy i zapewni┼éy o wsparciu modlitewnym Ôś║´ŞĆ Po mi┼éym spotkaniu nadszed┼é czas na rolkowisko i chwile aktywnego szale┼ästwa. Po powrocie do ko┼Ťcio┼éa, na dzieciaki czeka┼éa ju┼╝ ca┼éa, bardzo liczna rodzina jordankowa, kt├│ra sp─Ödzi┼éa s┼éodko i weso┼éo wsp├│lnie czasÔś║´ŞĆ

Wszystkim Jordankom-tym mniejszym i wi─Ökszym ┼╝yczymy nieustaj─ůcego zapa┼éu do pomagania innym! ­čą░