Kolejne urodziny Jordanek 馃槈

Ju偶 od 3 lat dzia艂a w naszej parafii Dzieci臋ca Grupa Misyjna Jordanki. Swoj膮 dzia艂alno艣ci膮 wspar艂a salwatoria艅skie plac贸wki misyjne niemal na ka偶dym kontynencie 馃槈 Wczoraj ca艂a jordankowa rodzina 艣wi臋towa艂a kolejne urodzinki! Dzie艅 pe艂en wra偶e艅 rozpocz膮艂 si臋 od spotkania z Ani膮 Olm膮, kt贸ra wkr贸tce wyje偶d偶a na misje do Hondurasu. Dzieciaki tradycyjnym jordankowym wierszykiem w艂膮czy艂y Ani臋 do grupy ma艂ych misjonarzy i zapewni艂y o wsparciu modlitewnym 鈽猴笍 Po mi艂ym spotkaniu nadszed艂 czas na rolkowisko i chwile aktywnego szale艅stwa. Po powrocie do ko艣cio艂a, na dzieciaki czeka艂a ju偶 ca艂a, bardzo liczna rodzina jordankowa, kt贸ra sp臋dzi艂a s艂odko i weso艂o wsp贸lnie czas鈽猴笍

Wszystkim Jordankom-tym mniejszym i wi臋kszym 偶yczymy nieustaj膮cego zapa艂u do pomagania innym! 馃グ