Tradycyjną „parafialną drogą krzyżową” zakończyliśmy tegoroczne rekolekcje wielkopostne. Przed minione dni wsłuchiwaliśmy się w Słowo, które za pośrednictwem Ks. Rekolekcjonisty kierował do nas Bóg. Dla wielu z nas był  to czas zatrzymani, refleksji i gruntownego przygotowani do zbliżających się świąt. Po dzisiejszej Mszy Św. w asyście kropel deszczu grupa parafian wraz z kapłanami i służbą liturgiczną ruszała drogami naszej parafii, aby rozważając mękę Jezusa modlić się za nasze rodziny.

Serdecznie dziękujemy naszemu rekolekcjoniście ks. Romualdowi Baingo SDS, za czas który nam poświecił, za nauki i wspólną modlitwę. Niech dla nas wszystkich będzie to czas, który wyda w sercach piękne owoce. Bóg zapłać!