1. Serdecznie witamy Księdza rekolekcjonistę Tomasza Raćkosa SDS, który poprowadzi nasze tegoroczne rekolekcje parafialne, na które wszystkich serdecznie zapraszamy. Rodziców prosimy, aby dopilnowali swoje dzieci, by uczestniczyły w swoich naukach rekolekcyjnych. Módlmy się wszyscy o dobre przeżycie i właściwe przygotowanie się do spowiedzi świętej. Okazja do spowiedzi będzie podczas każdej Mszy św. oraz w poniedziałek od godz. 16.00 do 20.00. Prosimy o korzystanie z tej okazji i nie odkładania sakramentu pojednania na czas przedświąteczny. W sposób szczególny zachęcamy do wzięcia udziału w Parafialnej Drodze Krzyżowej, w środę  o godz. 19.00. Na czas rekolekcji Msze święte z nauką ogólną będą sprawowane o godz. 8.00, 18.00 i 20.00. W środę na Mszach świętych zbierana będzie taca przeznaczona dla Księdza Rekolekcjonisty.
 2. W dniu dzisiejszym obchodzimy dwunastą rocznicę śmierci św. Jana Pawła II.
 3. Gorzkie Żale  z kazaniem pasyjnym o godz. 17.15.

W I czwartek miesiąca modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne. Po Mszy św. wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00.

 1. W I piątek miesiąca oddajemy cześć NSPJ. W tym dniu objazd chorych, których odwiedza ks. Tadeusz, od godz. 8.00. Natomiast w sobotę objazd chorych, od godz. 8.00, których odwiedzają ks. Piotr i ks. Janusz.
 2. Zapraszamy rodziców i dzieci pierwszokomunijne na spotkanie w czwartek na godz. 17.00 do kościoła.
 3. W Niedzielą Palmową odbędzie się konkurs na najładniej wykonaną palmę na Mszy św. dziecięcej, o godz. 11.00. Ministranci i młodzież z naszego duszpasterstwa Bagno będzie sprzedawać własnoręcznie wykonane palmy przed każdą Mszą Świętą.
 4. Przed oraz każdej Mszy Świętej czynny jest sklepik parafialny. Dochód ze sprzedaży jest przeznaczony na pomoc najbiedniejszym z naszej parafii.
 5. Towarzystwo Brata Alberta prowadzi dziś kwestę przed kościołem dla ubogich.
 6. W środę rozpoczynamy cykl spotkań dla małżeństw „Przystańcie w drodze”. Zostało już bardzo mało miejsc. Szczegóły na plakatach.
 7. Dziś ostatni dzień zapisów na pieszą pielgrzymkę do Łagiewnik w dniach 30 kwietnia – 3 maja. Zapisywać można się w zakrystii.
 8. W prasę katolicką można zaopatrzyć się w zakrystii a przy drzwiach wyjściowych z Kościoła w kolejny numer parafialnej gazetki „Głos Królowej” .
 9. W zakrystii można składać ofiary na kwiaty do Bożego Grobu. Dotychczas zebrano 390 zł.
 10. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary na Dom Matki i Dziecka. Zebrano 700 zł i na klasztor sióstr Klarysek. W miesiącu marcu zebrano 1756 zł.
 11. W przyszłą niedzielę składka będzie przeznaczona na potrzeby naszego kościoła. Dotychczas uporządkowano plac wokół kościoła i wykonano fundamenty pod pomnik św. Jana Pawła II, Matki Bożej Niepokalanie Poczętej i o. Jordana.
 12. Czciciele Bożego Miłosierdzia serdecznie zapraszają do Łagiewnik na nocne czuwanie przed świętem Bożego Miłosierdzia. Informacje na plakatach. Zapisy w zakrystii. Wyjazd 22 kwietnia o godz. 17.00.
 13. Zapraszamy na XXXVIII pokutny marsz różańcowy w intencjach naszej Ojczyzny 8 kwietnia. Rozpoczęcie o godz. 15.00 w kościele pw. NSPJ w Bielsku – Białej.
 14. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej Bóg powołał do wieczności: + Stanisławę Mrówka, + Alojzę Chowaniec, + Bogdana Zoń , +Janusza Łojko i Mariana Owczarz. Ich duszę polecajmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie…

 

 

Księdzu Rekolekcjoniści – Darów Ducha Świętego,

a  wszystkim Parafianom z okazji rekolekcji

 życzymy otwartości serca na łaskę Bożą

oraz zdrowia i opieki Matki Bożej Królowej Świata.

Please enter Google Username or ID to start!
Example: clip360net or 116819034451508671546
Title
Caption
File name
Size
Alignment
Link to
  Open new windows
  Rel nofollow