Słowo TEŚCIOWIE potrafi budzić emocje. Ale czy tak naprawdę nie ulegamy pewnym stereotypom? I co zrobić w momencie, kiedy nie tylko jesteśmy synową lub zięciem, ale właśnie nasze ukochane dziecko przedstawia nam miłość swojego życia i to my wkrótce staniemy się teściem lub teściową? Jeżeli ten temat nie jest Ci obojętny, chcesz budować zdrowe, choć czasami niełatwe relacje w rodzinie to serdecznie zapraszamy na wydarzenie ,,Teściowie z nieba rodem?”, które specjalnie dla nas poprowadzi mgr Anna Małecka – Puchałka. Spotkanie odbędzie się w sobotę 14. marca 2020 r. o godzinie 19.00 w parafii pw NMP Królowej Świata (ul. Startowa 16).

 

Please enter Google Username or ID to start!
Example: clip360net or 116819034451508671546
Title
Caption
File name
Size
Alignment
Link to
  Open new windows
  Rel nofollow