Kancelaria w okresie wizyty duszpasterskiej czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-9:00. W nagłych przypadkach prosimy o kontakt telefoniczny(33) 814-11-13

 

02.01.2019 (środa) od godz. 15.30

  1. Lniana, Wierchowa, Kozielska, Żelazna;
  2. Pokoju, od dołu, nr parzyste + nr 37
  3. Pokoju, od dołu, nr nieparzyste, Głucha;
  4. Dzięciołów od nr 1 (obie strony), Przyjemna


03.01.2019 (czwartek) od godz. 15.30

  1. Łączna od góry, Laskowa od góry
  2. Laskowa od Długiej
  3. Długa od Bystrzańskiej, Przełom
  4. Długa od Św. A. Boboli


04.01.2019 (piątek) od godz. 15.30

  1. Jaworowa;
  2. Wspaniała; Miła
  3. Fabryczna od Bystrzańskiej, Kalinowa od Fabrycznej
  4. Rzeczna od Długiej do Olszówki


05.01.2019 (sobota) od godz. 11.00

  1. Grotowa; Halna; Krokusowa
  2. Stefanka;
  3. Cygański Las od 1; Ambrożego, Podleśna 8 i 8a
  4. Sporna i Junacka;

 

07.01.2019 (poniedziałek) od godz. 15.30

  1. Zajączka, , Olszówka 76 – 56 nr parzyste; Bałtycka;
  2. Różana, Olszówka 73-59
  3. Olszówka 105-83 , Kaktusowa,
  4. Sarnia
  5. Grzybowa od ul. Olszówka i Podleśna

 

08.01.2019 (wtorek) od godz. 15.30

  1. Olszówka 2-20
  2. Olszówka 3-23
  3. Olszówka 54-22
  4. Ładna, Olszówka 57-29;

09.01.2019 (środa) od godz. 15.30

  1. Srebrna od dołu
  2.  Pszczela, Ciasna;
  3. Olszówka 21 a, 25, 27,
  4.  Bystrzańska 2-10 (5), Pokoju 5 a; Kustronia; Cienista; Blokowa 1, 7, 11,


10.01.2019 (czwartek) od godz. 15.30

  1. Tenisowa (od końca do Pocztowej)
  2. Pocztowa od dołu
  3. Pocztowa od góry
  4. Sadowa od nr 32 do Pocztowej, Filatelistów

11.01.2019 (piątek) od godz. 15.30

  1. Sucha od Startowej (prawa str)
  2. Sucha od Startowej (lewa str)
  3. Kąpielowa (od Pocztowej)
  4. Startowa od Pocztowej do Bystrzańskiej

12.01.2019 (sobota) od godz. 11.00
1.  Hufcowa, Kolorowa, Trzmielów 15,17 i Jemiołowa do Pocztowej,

  1. Jemiołowa i Zamknięta
  2. Jemiołowa, od ul. Ustronie nieparzyste
  3. Jemiołowa, od ul. Ustronie parzyste
  4. Ustronie od ul. Willowej


14.01.2019 (poniedziałek) od godz. 15.30

1.Czołgistów od nr 32 do góry

2.Trzmielów(bez 15 i 17) Czołgistów od dołu do 53;

3. Szeroka od ul. Bystrzańskiej (parzyste)

4. Szeroka od ul. Bystrzańskiej (nieparzyste)


15.01.2019 (wtorek) od godz. 15.30

  1. Jaskółcza od ul. Ustronie
  2. Pogodna od ul. Promiennej
  3. Willowa od nr 1; Jabłeczna;
  4. Willowa od ul. Bystrzańskiej

16.01.2019 (środa) od godz. 15.30

  1. Zorzy, Tęczowa
  2. Argentyna od dołu;
  3. Argentyna od góry, Domeyki
  4. Promienna od Jaskółczej do ul. Szerokiej,


17.01.2019 (czwartek) od godz. 15.30

  1. Bystrzańska 23- 3
    2. Bystrzańska 92 -56
    3. Bystrzańska 14-44 i Wolska
  2. Bystrzańska 46 (apartamenty)

18.01.2019 (piątek) od godz. 15.30

  1. Bystrzańska blok 27c, 25-1
    2. Bystrzańska, blok 27 c, 50-26
    3. Bystrzańska blok 27 c, 75-51
    4. Bystrzańska 27 b i 27a
    5. Bystrzańska blok 27 d, 25-1

19.01.2019 (sobota) od godz. 11.00

  1. Bystrzańska, blok 27 d, 50-26, Bystrzańska 27 „stary blok
    2. Bystrzańska blok 27d,75-51
    3. Bystrzańska blok 27d, 100-75
    4. KOLĘDA DODATKOWA

21.01.2019 (poniedziałek) od godz. 15.30

1.Partyzantów 223, 215, 165, 163, 67, 65 ;

  1. Piwna, Zakładowa; Bystrzańska 29-67;
  2. Bystrzańska 45, 43, 41
  3. KOLĘDA DODATKOWA
Please enter Google Username or ID to start!
Example: clip360net or 116819034451508671546
Title
Caption
File name
Size
Alignment
Link to
  Open new windows
  Rel nofollow