02.01.2018 (wtorek) od godz. 15.00

1. Bystrzańska blok 27 d, 1 – 25
Bystrzańska, blok 27 d, 26 – 50,

Bystrzańska 27 „stary blok”
3. Bystrzańska blok 27d, 51 -75
4. Bystrzańska blok 27d, 75-100

 

03.01.2018 (środa) od godz. 15.00

1. Bystrzańska blok 27c, 1 – 25
Bystrzańska, blok 27 c, 26 – 50
3. Bystrzańska blok 27 c, 51 -75
4. Bystrzańska 27 a; 27 b

 

04.01.2018 (czwartek) od godz. 15.00
1. Bystrzańska 3 – 23
2. Bystrzańska 56-92
3. Bystrzańska 46-14;
4. Bystrzańska 41, 43, 45

05.01.2018 (piątek) od godz. 15.00
1. Bystrzańska  67 – 29; Zakładowa; Piwn

2. Argentyna od ul. Bystrzańskiej; Domeyki
3. Tęczowa,; Zorzy; Argentyna od góry do 26
4. Promienna od ul. Szerokiej,

 

08.01.2018 (poniedziałek) od godz. 15.00

1. Jaskółcza od ul. Bystrzańskiej

2. Pogodna od ul. Ustronie

3. Willowa od nr 1; Jabłeczna;

4. Willowa od ul. Bystrzańskiej

5. Ustronie

 

09..01.2018 (wtorek) od godz. 15.00

1. Czołgistów od nr 53 do dołu; Trzmielów

2. Czołgistów od góry do nr 32

3. Szeroka od ul. Czołgistów 1-15

4. Szeroka od ul. Czołgistów 16-28

5. Ciasna; Pszczela

 

10.01.2018 (środa) od godz. 15.00

1. Kolorowa; Hufcowa; Jemiołowa od Pocztowej

2.Zamknięta + Jemiołowa

3. Jemiołowa, od ul. Szerokiej nieparzyste

4. Jemiołowa, od ul. Szerokiej parzyste

 

11.01.2018 (czwartek) od godz. 15.00

1. Sucha

2. Kąpielowa

3. Startowa od ul. Bystrzańskiej

4.Tenisowa

 

 

12.01.2018 (piątek) od godz. 15.00

1. Pocztowa od dołu

2. Pocztowa od góry

3. Srebrna od góry

4. Filatelistów, Sadowa

 

13.01.2018 (sobota) od godz. 11.00

1.Olszówka 20 – 2

2. Olszówka 23-3

3. Olszówka 22 – 54

4. Olszówka 27, 25, 21 a,

 

15.01.2018 (poniedziałek) od godz. 15.00

1. Olszówka 29 – 57; Ładna

2. Olszówka 56 – 76 nr parzyste; Bałtycka; Zajączka

3. Olszówka 59 – 73; Różana

4. Kaktusowa, Olszówka 83 – 105

5. Kaktusow , Sarnia,

 

16.01.2018  (wtorek) od godz. 15.00

1.Grotowa; Halna; Krokusowa

2. Stefanka; Podleśna

3. Cygański Las od 1; Ambrożego,

4. Grzybowa od ul. Olszówka

17.01.2018 (środa) od godz. 15.00
1.  Jaworowa;

2. Wspaniała; Miła

3. Kalinowa; Fabryczna

4. Junacka; Sporna

 

18.01.2018 (czwartek) od godz. 15.00

1. Łączna od góry, Laskowa od góry

2. Laskowa od Długiej

3. Rzeczna

4. Bystrzańska 2-10 (5), Pokoju 5 a; Kustronia; Cienista; Blokowa 1, 7, 11,

5. Długa; Przełom

 

19.01.2018 (piątek) od godz. 15.00
1. Głucha; Żelazna; Kozielska; Wierchowa; Lniana

2. Pokoju, od góry, nr parzyste + nr 37
3. Pokoju, od góry, nr nieparzyste + Wolska

4. Dzięciołów; Przyjemna

 

20.01.2018 (sobota – dodatkowa) od godz. 11.00
1. Partyzantów 223, 215, 165, 163, 67, 65 ; + kolęda dodatkowa.

2. Kolęda dodatkowa

Kolęda dodatkowa

4,.Kolęda dodatkowa

Please enter Google Username or ID to start!
Example: clip360net or 116819034451508671546
Title
Caption
File name
Size
Alignment
Link to
  Open new windows
  Rel nofollow