Już w przyszłą niedzielę 14 kwietnia, wspominać będziemy uroczysty wjazd Jezusa do Jerozolimy. Z tej okazji przyniesiemy do kościoła nasze palmy, aby oddać królewska cześć  Jezusowi. Zapraszamy wszystkich Parafian do udziału w konkursie na najwyższą palmę 😉 Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się po Mszy św. o godz. 12.30. Będzie to główna Msza św. ubogacona procesją z palmami. Dla zwycięzców przewidziane są atrakcyjne nagrody 😉

Serdecznie zapraszamy do konkursu 😉

Przypominamy również, że jak co roku ministranci wraz z młodzieżą będzie sprzedawać pod kościołem własnoręcznie przygotowane palmy. Zachęcamy do zakupu rękodzieł a tym samym do wsparcia młodego pokolenia parafian 😉

Please enter Google Username or ID to start!
Example: clip360net or 116819034451508671546
Title
Caption
File name
Size
Alignment
Link to
  Open new windows
  Rel nofollow