Już po raz kolejny redakcja Gazetki Parafialnej zorganizowała parafialną pielgrzymkę. W tym roku z liczną 50 osobową grupą udali się do Nitry, gdzie odwiedzili kolebkę europejskiego chrześcijaństwa oraz do salwatoriańskiego domu zakonnego, gdzie uczestniczyli w uroczystej Mszy Świętej. Po słodkim poczęstunku pielgrzymi ruszyli na zwiedzanie Bratysławy. Czas upływał na wspólnej modlitwie oraz wielu ciekawych konkursach, dotyczących znajomości naszej parafii i nie tylko 😉 Był to bardzo owocny wyjazd a dla wielu z nas szczególnie sentymentalny, gdyż ostatni raz pielgrzymował z nami ks. Bogdan Cwynar SDS.  W późnych godzinach wieczornych „wesoły autobus” powrócił do Cygańskiego Lasu.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom pielgrzymki za obecność, otwartość na siebie nawzajem i dobre humory 😉 Do zobaczenia na następnej pielgrzymce!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji, która znajduje się w naszej galerii.

Please enter Google Username or ID to start!
Example: clip360net or 116819034451508671546
Title
Caption
File name
Size
Alignment
Link to
  Open new windows
  Rel nofollow