Ostatkowy weekend starsza i młodsza młodzież naszej parafii zadbała o dobre przygotowanie do Wielkiego Post- coś dla ciała i coś dla ducha! Nasze parafialne Bagniaki czyli Młodzież z BAGNA Duszpasterstwa Salwatoriańskiego po wcześniejszej zabawie karnawałowej zadbała także o ducha, spędzając czas w przepięknej zimowej scenerii na rekolekcjach w Koszarawie. Nieco młodsza młodzież czyli Dziecięce Koło Misyjne Jordanki zadbali o ciała naszych parafian, zapraszając na słodkie ostatki, czyli kiermasz domowych ciast. Przy okazji zaprosili do akcji Wielkopostna Adopcja Misjonarza, otaczająca modlitwą salwatoriańskich misjonarzy.
Teraz wspólnie czekamy na Środę Popielcową

 

 

Please enter Google Username or ID to start!
Example: clip360net or 116819034451508671546
Title
Caption
File name
Size
Alignment
Link to
  Open new windows
  Rel nofollow