Ogłoszenia parafialne XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 13 listopada 2016 r.

1. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe w intencji zmarłych o godz.17.30.
    W tym tygodniu modlimy się za zmarłych z ulic:

– niedziela: ul. Pszczela, Promienna, Sadowa.

– poniedziałek: w int. zmarłych wypominanych przez dzieci z naszej parafii

– wtorek: ul. Pokoju, Willowa, Wspaniała

– środa: za kśięży pracujących w naszej parafii, dobrodziejów, ofiarodawców naszej świątyni

– czwartek: za zmarłych bezdomnych i tych, którzy czynili dzieła miłosierdzia

piątek: za wszystkich zmarłych poleconych w tegorocznych wypominkach

1. W nadchodzącym tygodniu liturgicznym obchodzimy:

– w czwartek – wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej

– w piątek – wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny. Jest to dzień imienin ks. bp. Romana Pindla, którego polecamy naszej modlitwie.

– w sobotę – wspomnienie bł. Salomei, zakonnicy.

W przyszłą niedzielę na Mszy św. o 11.00 będziemy modlić się w int. Ks. Janusza Barglika z racji imienin. Na Mszę św. zapraszamy szczególnie dzieci z rodzicami.

1. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary złożone na cele hospicjum. Zebrano dziesięć tyś. trzydzieści cztery zł.
  2. Dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej wraz z rodzicami oraz uczniów ze Szkoły Podstawowej zapraszamy na wspólny różaniec z wypominkami w najbliższy poniedziałek 14 listopada o godz. 17:30.
  3. Szkoła Podstawowa nr 25 zaprasza w sobotę, tj 19.11 o godz. 19:00 na wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych w naszym kościele parafialnym. Serdecznie zapraszamy całe rodziny.
  4. W przyszłą niedzielę obchodzimy Uroczystość Chrystusa Króla. W tym dniu odbędzie się Proklamacja Jubileuszowego Aktu przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana.W naszej diecezji Ks. Bp Roman Pindel proklamuje ten Akt w niedzielę, 20 listopada, o godz. 17:00 w kościele NSPJ w Bielsku-Białej.
  5. Niedziela Chrystusa Króla jest świętem Liturgicznej Służby Ołtarza. Podczas Mszy Św. o 11:00 oraz o 19:15 odbędzie się przyjęcie na stopień ministranta i lektora. Z tej okazji zapraszamy Służbę Liturgiczną oraz Scholę dziecięcą wraz z rodzicami na spotkanie w radości, które odbędzie się w niedzielę 20.11 o godz. 17:30 w dolnym kościele. Szczególnie na to spotkanie zapraszamy wszystkich, którzy służyli niegdyś w naszym kościele jako ministranci czy lektorzy.
  6. Koncert charytatywny na rzecz Hospicjum Św. Kamila w Bielsku-Białej odbędzie się w Aleksandrowicach, w sobotę 19.11 o godz. 18:00.
  7. Do zakrystii można przynosić kartki na roczne wypominki.
  8. W prasę katolicką oraz kalendarze misyjne można zaopatrzyć się w zakrystii a przy drzwiach wyjściowych z kościoła w parafialną gazetkę „Głos Królowej”.

Solenizantom i solenizantką nadchodzącego tygodnia życzymy

szczególnej opieki Matki Bożej Królowej Świata i świętych patronów