Ogłoszenia parafialne XXXII Niedziela Zwykła 6 listopada 2016 r.

1. W nadchodzącym tygodniu obchodzimy:

– w środę – święto Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej;

– w czwartek – wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża;

– w piątek – wspomnienie św. Marcina z Tours, biskupa. W tym dniu przypada Święto Niepodległości. Módlmy się w intencjach naszej Ojczyzny i za poległych w jej obronie;

– w sobotę – wspomnienie św. Jozafata, biskupa i męczennika;

1. Codziennie przez cały listopad odmawiamy różaniec za zmarłych z wypominkami, o godz. 17.30.
    W tym tygodniu w sposób szczególny polecamy zmarłych z ulic:

niedziela: ul. Ustronie, Partyzantów, Piwna, Ciasna i Długa;

– poniedziałek: ul. Junacka, Kąpielowa, Kolorowa, Czołgistów;

– wtorek: ul. Kustronia, Ładna, Łączna, Miła, Tenisowa, Tęczowa;

środa: ul. Sarnia, Stefanki, Srebrna, Sucha , Wierchowa, Wolska;

– czwartek: ul. Szeroka;

piątek: ul. Olszówka;

sobota: ul. Dzięciołów, Jemiołowa;

niedziela: ul. Pszczela, Promienna, Sadowa.

1. W prasę katolicką oraz kalendarze misyjne można zaopatrzyć się w zakrystii a przy drzwiach wyjściowych z kościoła w parafialną gazetkę „Głos Królowej”.

1. Serdecznie zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego w każdą niedzielę po Mszy Św. o godz. 8.00.

1. Czciciele Bożego Miłosierdzia zapraszają 12 listopada na Mszę św. do Łagiewnik. Zapisy i informacje w zakrystii.

1. Zbiórka makulatury będzie trwać do południa w sobotę. Kolejna ostatnia w tym roku możliwość złożenia makulatury będzie w pierwszym, tygodniu grudnia. Każdą ilość makulatury można zawozić do Braci Albertynów w Bulowicach.

1. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej Bóg powołał do wieczności: śp. TERESĘ HOŁUBOWICZ. Jej duszę polecajmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie…

Na cały nadchodzący tydzień pracy i codziennych obowiązków

gościom i parafianom

życzymy Bożego błogosławieństwa