Ogłoszenia parafialne III NIEDZIELA ZWYKŁA 22 stycznia 2017 r.

1. Dziś nieszpory o 17:30. Z racji niskiej frekwencji postanowiliśmy, że od przyszłej niedzieli nieszpory rozpoczynać się będą o 17:45.
  2. W tygodniu liturgicznym przeżywamy:
  • we wtorek – wspomnienie św. Franciszka Salezego, bp i dr Kościoła;
  • we środę – święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła;
  • w czwartek – wspomnienie św. bp Tymoteusza i Tytusa;
  • w piątek – wspomnienie św. Jerzego Matulewicza, bp;
  • w sobotę – wspomnienie św. Tomasza z Akwinu
  1. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę o godz. 17.30, w czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.
  2. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00 odbędzie się konkurs kolęd dla dzieci.
  3. Zapraszamy na jasełka współczesne pt. „Zimna ławka”, w wykonaniu uczniów z gimnazjum nr 7, które odbędą się w przyszłą niedzielę o 18:30 w dolnym kościele.
  4. Zapraszamy na XXXV pokutny marsz różańcowy w intencji naszej Ojczyzny. Odbędzie się on 28.01.2017 o godz. 15:00 w kaplicy Kościoła pw. NSPJ w B-B i przejdzie do kaplicy Sióstr Redemptorystek.
  5. Filmowy Ruch Ewangelizacyjny zaprasza na film pt. „Pan od muzyki” w sobotę
    01 po Mszy Św. wieczornej o godz. 19:00.
  6. W prasę katolicką można zaopatrzyć się tradycyjnie w zakrystii, a w gazetkę parafialną „Głos Królowej) przy wejściowych drzwiach z kościoła.
  7. W przyszłą niedzielę 29 stycznia o godz. 16.00 odbędzie się spotkanie opłatkowe dla naszych grup parafialnych w dolnym kościele. Serdecznie zapraszamy.
  8. W minionym tygodniu Bóg odwołał do wieczności śp. Tadeusz Danisz . Jego duszę polecajmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczne odpoczywanie…

Parafianom i Gościom wypoczywającym na terenie naszej parafii

życzymy radości ze spotkania z drugim człowiekiem,

Bożego Błogosławieństwa i opieki Matki Bożej