OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXXII Niedziela Zwykła 12 listopada 2017

• w poniedziałek– wspomnienie św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski.
  • w piątek – wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej.
  • w sobotę – wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny.

1. Najbliższa sobota jest dniem imienin księdza Biskupa Romana Pindla. Pamiętajmy o modlitwie w intencji Biskupa Bielsko – Żywieckiego i całej diecezji.
  2. W przyszłą niedzielę swoje imieniny będzie obchodził ks. Janusz Barglik SDS. Serdecznie zapraszamy na Mszę św. w Jego intencji o godz. 11.00. Obdarzmy ks. solenizanta naszymi modlitwami.
  3. Przez cały miesiąc listopad zapraszamy do kościoła na Różaniec z wypominkami o godz. 17.30

W tym tygodniu modlimy się za zmarłych:

W niedzielę (dzisiaj) z ul. Pogodna, Pokoju, Promienna, Przełom

w poniedziałek  za zmarłych z rodzin dzieci pierwszokomunijnych.

we wtorek z ul. Przyjemna, Pszczela, Rzeczna

w środę  z ul. Sadowa, Sarnia, Srebrna, Startowa

w czwartek z ul. Stefanki, Sucha,  Szeroka, Tenisowa

w piątek  z ul. Tęczowa. Wierchowa, Wolska, Wspaniała.

w sobotę z ul. Zakładowa, Ambrożego. Wypominki złożone z ulic po 1 listopada

w niedzielę (przyszłą) – część pierwsza z różnych ulic

1. W czwartek 16 listopada zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia na godz. 17.15. Wcześniej o godz. 16.45 odbędzie się spotkanie w dolnym, kościele. Zapraszamy wszystkich chętnych którzy chcieliby się włączyć w szerzenie kultu Bożego Miłosierdzia.
  2. W sobotę 18 listopada Zapraszamy na 45 pokutny marsz różańcowy w intencji naszej Ojczyzny. Rozpoczęcie Koronką Bożego Miłosierdzia w kaplicy Kościoła pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Bielsku Białej o godz. 15.00
  3. Klub Inteligencji Katolickiej w Bielsku Białej w przyszłą niedzielę przeprowadzi przed kościołem zbiórkę na Katolicki Dom Opieki – Józefów.
  4. W przyszłą niedzielę 19 listopada o godz. 16.30 Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 25 zapraszają na program artystyczny z okazji Święta Niepodległości. W programie przewidziane jest wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych.
  5. W miniony czwartek odbyło się pierwsze w nowym składzie posiedzenie Parafialnego oddziału Akcji Katolickiej. Pragniemy jej dalszego rozwoju. Dlatego tez zwracamy się z prośbą o rozważenie możliwości zaangażowania się w jej działalność. Następne spotkanie Akcji Katolickiej odbędzie się w czwartek  23 listopada br. o godz. 19.00 na plebanii.
  6. Dziękujemy za złożoną makulaturę do kontenera.
  • Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej i nowego numeru gazetki parafialnej „Głos Królowej”.
  1. Przed kościołem można nabyć Salwatoriański Kalendarz Misyjny na 2018 r. w cenie 6 zł.
  2. Prosimy o sprawdzenie poprawności brzmienia intencji wywieszonych na najbliższy tydzień.

Wszystkim Parafianom, Solenizantom, Jubilatom tego tygodnia życzymy błogosławieństwa  Bożego i opieki Matki Bożej Królowej Świata.