OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXXI Niedziela Zwykła 5 listopada 2017

• w czwartek– święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.
  • w piątek – wspomnienie św. Leona Wielkiego.
  • w sobotę – wspomnienie św. Marcina.

1. Do 8 listopada zapraszamy na różaniec na cmentarzu parafialnym o godz. 20.00. Jednocześnie przypominamy że do  8 listopada możemy uzyskać za zmarłych odpust zupełny pod następującymi warunkami: nawiedzenie cmentarza i dowolnej modlitwy za zmarłych, spełniając przy tym zwykłe warunki odpustu.
  2. Przez cały miesiąc listopad zapraszamy do kościoła na Różaniec z wypominkami o godz. 17.30

W tym tygodniu modlimy się za zmarłych:

W niedzielę (dzisiaj) ul. Bałtycka, Ciasna, Derkaczy, Dzięciołów

w poniedziałek  ul. Grotowa, Grzybowa

we wtorek ul. Jemiołowa

w środę  ul.. Jaworowa, Jabłeczna, Junacka

w czwartek ul. Kalinowa, Kolorowa, Kąpielowa

w piątek  ul. Laskowa, Ładna, Miała, Partyzantów

w sobotę ul. Piwna, Podleśna

w niedzielę (przyszłą) z ul. Pogodna, Pokoju, Promienna, Przełom

1. We wtorek 7 listopada o godz. 17.00 w kościele odbędzie się kolejne spotkanie rodziców wraz z dziećmi przygotowującymi się do I Komunii Świętej.
  2. W czwartek 9 listopada br. o godz. 19.00 na plebanii odbędzie się spotkanie „Akcji Katolickiej”.
  3. W sobotę 11 listopada w Święto Niepodległości zapraszamy na Mszę św. w intencji Ojczyzny o godz. 18.00
  4. Bardzo serdecznie dziękujemy Pani Krystynie Blachurze za wykonanie dekoracji przed ołtarzem na miesiąc listopad .
  5. Dziękuję młodzieży i ks. Pawłowi za przeprowadzenie czuwania muzyczno-modlitewnego które przygotowało nas do Uroczystości Wszystkich Świętych.
  6. Do 13 listopada na placu kościelnym podstawiony jest kontener na makulaturę
  7. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej.
  • Przed kościołem można nabyć Salwatoriański Kalendarz Misyjny na 2018 r. w cenie 6 zł.
  1. Prosimy o sprawdzenie poprawności brzmienia intencji wywieszonych na najbliższy tydzień.
  2. Do wieczności odeszła śp. Maria Duszę zmarłej polecajmy Miłosierdziu Bożemu. Módlmy się…

.

Wszystkim Parafianom, Solenizantom, Jubilatom tego tygodnia życzymy błogosławieństwa  Bożego i opieki Matki Bożej Królowej Świata.