OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXX NIEDZIELA ZWYKŁA 28 października 2018 r.

• w czwartek – uroczystość Wszystkich Świętych
  • w piątek – wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych

1. W dzisiejszą niedzielą gościmy ks. Adama Ziółkowskiego SDS przedstawiciela Salwatoriańskiego Referatu Misyjnego, który głosi Słowo Boże. Po Mszach świętych będzie można u niego złożyć ofiary na misje.
  2. Do środy zapraszamy na nabożeństwa różańcowe o godz. 17.15
  3. W czwartek obchodzimy Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. w naszym kościele odprawimy o godz. 6.30; 8.00; 9.30; 11.00 i 18.00. Msza św. o godz. 12. 30 zostanie odprawiona na naszym cmentarzu. Nie będzie Mszy św. o godz. 19.15.
  4. 2 listopada wspominamy Wszystkich Wiernych Zmarłych. Zapraszamy na Msze św. o godz. 6.30; 7;00; o godz. 15.00 na cmentarzu parafialnym, o godz. 16.30 dla dzieci z racji I piątku miesiąca

i o godz. 18.00

1. od 1- 8 listopada możemy uzyskać za zmarłych odpust zupełny pod następującymi warunkami: nawiedzenie cmentarza i dowolnej modlitwy za zmarłych, spełniając przy tym zwykłe warunki odpustu.
  2. 2 listopada zapraszamy na Noc Nikodemową. Z okazji pierwszego piątku miesiąca oraz dnia zadusznego po Mszy Św wieczornej ok. 19:00 będzie krótki montaż słowno muzyczny w duchu świętego Jana Pawła II i bł. Ks. Jerzego Popiełuszki, a następnie adoracja z modlitwą za zmarłych i czytanie Pisma Świętego.
  3. Przez cały miesiąc listopad zapraszamy na Różaniec z wypominkami o godz. 17.30

W tym tygodniu w sposób szczególny polecamy zmarłych z ulic:

1.Listopada (czwartek) z ul.  Ambrożego i Argentyny.

2, 3 i 4 Listopada (w piątek, sobotę i niedzielę ) zmarłych  z ul. Bystrzańskiej.

1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W I piątek okazja do spowiedzi św. dla dzieci od godz. 16.00 dla dorosłych od godz. 17.30.
  2. W tym tygodniu odwiedzimy chorych w piątek od godz. 8.00 – ks. Wiesław, w sobotę od godz. 8.00 ks. Janusz i ks. Piotr.
  3. W pierwszą sobotę miesiąca po Mszy św. o godz. 7.00 zapraszamy na nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP.
  4. Wypominki na miesiąc listopad można składać w zakrystii wypisane czytelnie i z podaniem ulic.
  5. W zakrystii lub przed kościołem można nabyć Salwatoriański Kalendarz Misyjny.
  6. W minionym tygodniu został ocieplony strop kościoła. Koszt ocieplenia został pokryty z dochodu „Biesiady parafialnej”. Jeszcze raz dziękuję wszystkim ofiarodawcom.
  7. Świetlica Dzieciątka Jezus zaprasza na bezpłatne warsztaty dla dzieci w wieku od 10-14 lat przeżywających trudności z obowiązkami szkolnymi, lub zachowaniem i rodziców chcących rozwijać kompetencje wychowawcze. Szczegóły na plakacie i ulotkach. Program rusza 9 listopada.
  8. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej
  9. W ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy Jana Kotelskiego i Danutę Rygiert. Dusze zmarłych polecajmy Miłosierdziu Bożemu.

Wszystkim Parafianom, Solenizantom, Jubilatom tego tygodnia

życzymy błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej Królowej Świata.