Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/home/mgadowski/ftp/parafia/wp-content/themes/charitas-lite/dynamic.css) is not within the allowed path(s): (/home/rpgkeitv/:/tmp:/var/tmp:/usr/local/lib/php/:/usr/local/php72/lib/php/) in /home/rpgkeitv/domains/parafiacyglas.pl/public_html/wp-content/themes/charitas-lite/option-tree/includes/ot-functions.php on line 255
I   KALENDARZ LITURGICZNY

• We wtorek – wspomnienie Św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła.
  • W środę – wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej.
  • W czwartek – wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika.
  • W piątek – święto św. Łukasza, ewangelisty.

II   OGŁOSZENIA

1. Dzisiaj po raz dziewiętnasty obchodzimy Dzień Papieski. Składka zbierana do skarbon przeznaczona jest na fundusz stypendialny.
  2. Dzisiaj Mszą Świętą o godz. 19:15, rozpoczniemy ostatnie w tym roku czuwanie fatimskie. Po Mszy św. procesja światła i różaniec fatimski. Na zakończenie około godz. 21.00 dokonamy aktu zawierzenia naszej parafii Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny. Przybądźcie licznie na to wydarzenie.
  3. Zapraszamy na różaniec codziennie o godz. 17:30.
  4. Spotkanie Akcji Katolickiej odbędzie się we wtorek po wieczornej Mszy św. na plebanii.
  5. Wypominki na miesiąc listopad można składać w zakrystii wypisane czytelnie i z podaniem ulic.
  6. W zakrystii można zamawiać intencje na 2020 r.
  7. Zachęcamy do nabycia Salwatoriańskiego Kalendarza misyjnego na 2020 rok oraz prasy katolickiej w tym nowego numeru gazetki parafialnej „Głos Królowej”.
  8. W ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy śp. Franciszkę Tyc. Jej duszę polecajmy Bożemu Miłosierdziu.

Wszystkim Parafianom, gościom, Solenizantom, Jubilatom tego tygodnia życzymy błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej Królowej Świata.

Ks. Wiesław Ogórek SDS   proboszcz