OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA 7 października 2018 r.

• W piątek, 12 października – wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego.

1. Dzisiaj w naszej parafii rozpoczynamy „Misje Święte”. Witam bardzo serdecznie ks. Alberta Poloczka i ks. Stanisława Pajora, salwatorianów z Wrocławia, którzy przez najbliższy tydzień będą nam głosić Słowo Boże.
  2. Dzieci zapraszamy na nauki misyjne w poniedziałek, wtorek i środę: o godz. 8.00 klasy IV – VIII, a g godz. 10.30 klasy I-III. Oraz w piątek o godz. 16.30.
  3. Odwiedziny chorych odbędą się w poniedziałek, 8 października od godz. 11.30
  4. W sposób szczególny zachęcamy do wzięcia udziału w Parafialnej Drodze Krzyżowej, we wtorek po wieczornej Mszy św. około godz. 19.00.
  5. W sobotę Procesja Fatimska po Mszy św. o godz. 18.00
  6. Informujemy iż w czasie Misji Świętych nie będzie Mszy św. o godz. 7.00. Msza św. o godz. 6.30 będzie Mszą św. recytowaną. Zapraszamy na Msze Święte z nauką misyjną o godz. 9.00 i 18.00. Zapraszamy i zachęcamy do wzięcia udziału w Misjach Świętych. Przy wyjściu z kościoła wyłożony jest programem Misji Świętych.
  7. W piątek i w przyszłą niedzielę na Mszach świętych zbierana będzie taca przeznaczona dla Księży Misjonarzy.
  8. W tygodniu misyjnym kancelaria parafialna będzie nieczynna. W nagłych sprawach prosimy o kontakt telefoniczny.
  9. Wypominki na miesiąc listopad można składać w zakrystii wypisane czytelnie i z podaniem ulic.
  10. W zakrystii lub przed kościołem można nabyć Salwatoriański Kalendarz Misyjny na 2019 r. Dochód z kalendarzy przeznaczony jest na misje.
  11. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej.
  12. W ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy Eugeniusza Duźniaka, Adama Przybylskiego, Wiesława Talika, Andrzeja Leję.

Wszystkim Parafianom, Solenizantom, Jubilatom tego tygodnia

życzymy błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej Królowej Świata.