OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA 30 września 2018 r.

• W poniedziałek, 1 października – wspomnienie Św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy.
  • We wtorek, 2 października –wspomnienie Świętych Aniołów Stróżów.
  • W czwartek, 4 października – wspomnienie Św. Franciszka z Asyżu.
  • W piątek, 5 października – wspomnienie Św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy.

1. W poniedziałek rozpoczyna się październik, miesiąc poświęcony Matce Bożej Różańcowej. Na nabożeństwa różańcowe zapraszamy codziennie o godzinę 17.15
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W pierwszy piątek miesiąca zapraszamy na Mszę św. szkolną o godz. 16.30. Spowiedź od godz. 16.00.
  3. W I sobotę miesiąca, po Mszy św. o godz. 7.00 zapraszamy na nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi.
  4. Informujemy iż w miesiącu październiku odwiedziny chorych odbędą się w ramach Misji Parafialnych, 8 października od godz. 11.30. Zatem nie będzie odwiedzin chorych w tym tygodniu.
  5. We wtorek 2 października o godz. 17.00 pod kościołem, odbędzie się spotkanie rodziców dzieci przystępujących do Pierwszej Komunii Św. a po Mszy Św. wieczornej pierwsze spotkanie kandydatów do bierzmowania.
  6. Spotkanie Akcji Katolickiej odbędzie się na plebani, we wtorek o godz. 18.30.
  7. W środę, 3 października na Mszy św. o godz. 18.00 dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii Świętej otrzymają różańce.
  8. Spotkanie Rady Parafialnej odbędzie się na plebani, w środę o godz. 19.00.
  9. Studentów oraz osoby pracujące, które chcą gromadzić się we wspólnocie i formować swoje życie zapraszamy we czwartki po Mszy Św. wieczornej do salki pod kościołem. Tematykę i rodzaj spotkań można znaleźć na plakatach oraz przy wyjściu z kościoła.
  10. W sobotę 6 października dziecięce koło misyjne „Jordanki” obchodzi 1 rocznicę swego powstania. W tym dniu zapraszamy na Mszę św. w ich intencji o godz. 18..00.
  11. W przyszłą niedzielę, 7 października rozpoczniemy w naszej parafii „Misje Święte”. Przy wyjściu z kościoła wyłożone są zaproszenia z programem Misji Świętych. Można je zabrać ze sobą do domów. Jednocześnie prosimy was o modlitwę w intencji dobrych owoców parafialnych „Misji Świętych”.
  12. W ramach XVII Tygodnia z Ewangelią serdecznie zapraszamy na Festyn, który odbędzie się w sobotę – 6 października – na obiektach BTS Rekord w Cygańskim Lesie w godzinach od 15:00 – 19:00. Przygotowanych jest wiele atrakcji dla całych rodzin – między innymi mecz reprezentacji BTS Rekord z księżmi diecezji bielsko-żywieckiej, oraz wspólne uwielbienie z zespołem Overcome. Zapraszamy!
  13. Składka w przyszłą niedzielę przeznaczona będzie na potrzeby naszego kościoła.
  • Dziękujemy za złożoną makulaturę na misje. Ponownie kontener zostanie podstawiony 19 października.
  1. Wypominki na miesiąc listopad można składać w zakrystii wypisane czytelnie i z podaniem ulic.
  2. Dziś jest ostatni dzień głosowania na Projekt w ramach budżetu obywatelskiego. Nasi strażacy którzy służą naszej społeczności proszą o głos na wymianę samochodu pożarniczego.
  3. W zakrystii lub przed kościołem można nabyć Salwatoriański Kalendarz Misyjny na 2019 r. Dochód z kalendarzy przeznaczony jest na misje.
  4. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej, dostępny jest nowy nr „Gościa Niedzielnego”, „Małego Gościa Niedzielnego”, „ Niedzieli”, oraz kolejny nr gazetki parafialnej „Głos Królowej”’

Wszystkim Parafianom, Solenizantom, Jubilatom tego tygodnia

życzymy błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej Królowej Świata.