OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXIII Niedziela Zwykła 6 września 2020 r.

• W poniedziałek – wspomnienie św. Melchiora Grodzieckiego, prezbitera i męczennika.
  • We wtorek – święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
OGŁOSZENIA
  1. Msze św. w ciągu tygodnia sprawowane są o godz. 6.30, 7.00 i 18.00 Kancelaria parafialna jest czynna w poniedziałki i czwartki od godz. 16.00 do 17.30 oraz we wtorki i soboty od godz. 8.00 do 9.00. Zapraszamy na Mszę św. Młodych odprawianą w  niedziele o godz. 19.15
  2. We wtorek, 8 września przeżywamy w Naszym Zgromadzeniu Zakonnym 102 rocznicę śmierci naszego Założyciela, Sługi Bożego, Franciszka Marii od Krzyża Jordana. Jest to, święto patronalne Zgromadzenia Salwatorianów. Waszej modlitwie polecamy Salwatorianów na całym świecie a szczególnie kleryków i braci, którzy w tym dniu w Bagnie złożą śluby zakonne.
  3. W środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17.30.
  4. Adoracja Najświętszego Sakramentu w środę, i piątek od godz. 15.00 do 18.00 w czwartek ze względu na Mszę św. ślubną adoracja od godz. 16.00 do 18.00.
  5. Po wakacyjnej przerwie zapraszamy na cotygodniowe spotkania wspólnoty „Bagno” duszpasterstwa skupiającego studentów i pracujących. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy w najbliższy czwartek do salki w dolnym kościele o godz. 18.50
  6. Dziecięca „Grupa Misyjna Jordanki” zaprasza wszystkie dzieci w wieku szkolnym do wspólnej misyjnej przygody. Mali misjonarze ciekawi świata poznają cienie i blaski życia swoich rówieśników w różnych krajach misyjnych oraz uczą się bezinteresownej pomocy innym. Jordanki spotykają się w każdy piątek o godz. 16.30
  7. Od najbliższego piątku młodzież w wieku szkolnym zapraszamy na spotkania Ruchu Młodzieży Salwatoriańskiej. Rozpoczęcie o godz. 18.50 w dolnym kościele.
  8. W sobotę o godz. 10.00 w dolnym kościele odbędzie się spotkanie dla ministrantów, zapraszamy szczególnie nowe osoby, które od tego roku chciałyby nauczyć się służyć przy ołtarzu.
  9. W przyszłą niedzielę, 13 września, zapraszamy na kolejne nabożeństwo fatimskie. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 19.15. Po Mszy św. procesja fatimska, różaniec i zakończenie Apelem jasnogórskim.
  10. Spotkanie Rady Parafialnej odbędzie się 14 września o godz. 19.00
  11. Spotkanie Akcji Katolickiej odbędzie się 15 września o godz. 19.00
  12. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W zakrystii dostępny jest nowy numer „Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli” oraz nasza gazetka parafialna.
  13. Do piątku, 11 września podstawiony jest kontener na makulaturę.
  14. W zakrystii można zamawiać intencje na 2021 r.
  15. Zachęcamy do nabycia Salwatoriańskiego Kalendarza misyjnego na 2021 rok. Ofiara dobrowolna. Dochód przeznaczony jest na Misje.
  16. Do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej odeszli śp. Zygmunt Łękawa oraz Andrzej Szczerbowski.  Zmarłych polecajmy Miłosierdziu Bożemu. Módlmy się…

Wszystkim Parafianom, Gościom, Solenizantom, Jubilatom tego tygodnia

życzymy błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej Królowej Świata.