OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XVIII Niedziela Zwykła 2 sierpnia 2020 r.

• We wtorek – wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, prezbitera
  • W czwartek – święto Przemienienia Pańskiego
  • W sobotę – wspomnienie św. Dominika, prezbitera

OGŁOSZENIA

1. Msze św. w tygodniu są sprawowane o godz. 7.00 i 18.00. W okresie wakacji w niedzielę nie ma Mszy św. Młodych o godz. 19.15.
  2. Kancelaria parafialna czynna w poniedziałki, środy i piątki po wieczornej Mszy Św., a spowiedź święta przed każdą Mszą Świętą.
  3. Adoracja Najświętszego Sakramentu w środę, czwartek i piątek od godz. 15.00 do 18.00.
  4. W środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17.30.
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca.
  6. Zapraszamy na pielgrzymkę; Gietrzwałd – Litwa- Łotwa w terminie od 14-19 sierpnia br. W programie: Gietrzwałd, Św. Lipka, Stoczek klasztorny, Wilno, Troki, Szydłów, Szawle, Ponary, Ryga. Koszt 600zł + 100 euro. Zapisy w zakrystii.
  7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W zakrystii dostępny jest nowy numer „Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli” oraz nasza gazetka parafialna.
  8. Zachęcamy do nabycia Salwatoriańskiego Kalendarza misyjnego na 2021 rok. Ofiara dobrowolna. Dochód przeznaczony jest na Misje.
  9. Do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej odszedł śp. Stanisław Górny. Duszę zmarłego polecamy Miłosierdziu Bożemu. Módlmy się…

Wszystkim Parafianom, Gościom, Solenizantom, Jubilatom tego tygodnia oraz wszystkim będącym na wakacjach, życzymy błogosławieństwa Bożego opieki Matki Bożej Królowej Świata.