OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XIV Niedziela Zwykła 07 lipca 2019 r.

• w poniedziałek – wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera.
  • w czwartek – święto Św. Benedykta, opata, patrona Europy.
  • W piątek – wspomnienie Św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa.
  • W sobotę – wspomnienie św. pustelników, Andrzeja Świerada i Benedykta.
  1. W okresie wakacji Msze św. w tygodniu są sprawowane o godz. 7.00 i 18.00. W niedzielę nie ma Mszy św. Młodych o godz. 19.15. Kancelaria parafialna mieści się w dolnym kościele i jest czynna w poniedziałki, środy i piątki po wieczornej Mszy Św., a spowiedź święta przed każdą Mszą Świętą.
  2. W środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 17.30.
  3. W czwartek zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu o godz. 17.00.
  4. W sobotę, 13 lipca, zapraszamy na kolejne nabożeństwo fatimskie. Rozpoczęcie Mszą św. o godz. 18.00. Po Mszy św. procesja fatimska i czuwanie do godz. 20.00, które poprowadzi grupa Żywego Różańca.
  5. Zapraszamy na Tradycyjną Pielgrzymkę Diecezji Bielsko-Żywieckiej na Jasną Górę, która wyruszy 6 sierpnia z Bazyliki w Hałcnowie. Zakończenie 11 sierpnia na Jasnej Górze. Zapisy do 31 lipca na stronie pielgrzymki pielgrzymka.bielsko.pl oraz w zakrystii kościoła.
  6. Diecezja Bielsko Żywiecka organizuje jednodniową pielgrzymkę do Koszyc, miejsca męczeńskiej śmierci św. Melchiora Grodzieckiego, dnia 12 października br. Koszt wyjazdu 110 zł, zapisy w zakrystii.
  7. Jak co roku zwracamy się z prośbą o przynoszenie do Zakrystii rzeczy które mogłyby być przeznaczone na loterię fantową. Za już złożone fanty składamy serdeczne Bóg Zapłać!
  8. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej i nowego numeru gazetki parafialnej „Głos Królowej”.
  9. Do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej odeszła śp. Eugenia Widzyk. Polecajmy ja Miłosierdziu Bożemu. Módlmy się… Wieczne odpoczywanie…

Wszystkim Parafianom, Gościom, Solenizantom, Jubilatom tego tygodnia

życzymy błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej Królowej Świata.

A dzieciom i młodzieży bezpiecznych wakacji.