OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE V Niedziela Wielkanocna 15 maja 2022

• W poniedziałek – święto św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, patrona Polski.
  • W sobotę – wspomnienie św. Jana Nepomucena, prezbitera i męczennika.

1. Dzisiaj o godz. 12.30 odbędzie się uroczystość rocznicy przystąpienia do I Komunii św.  Dzieci rocznicowe i ich rodziny obdarzmy naszymi modlitwami.
  2. Adoracja Najświętszego Sakramentu w środę, czwartek i piątek od godz. 15.00 do 18.00.
  3. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w ramach nabożeństwa majowego o godz. 17.30.
  4. Serdecznie zapraszamy w środę po wieczornej Mszy Św. wszystkie grupy duszpasterskie oraz parafian do wspólnego grillowania na placu przy parkingu.
  5. W czwartek, o godz. 17.15 zapraszamy na czwartkowe rozważanie ze św. Ritą. Po którym nastąpi nabożeństwo majowe.
  6. W przyszłą niedzielę 22 maja o 18.00 zapraszamy na Mszę Świętą i nabożeństwo  do Świętej Rity z poświęceniem róż przyniesionych przez wiernych. Podziękowania i  prośby do Świętej można złożyć przed Mszą Świętą przy wejściu do kościoła.
  7. Dziękujemy za ofiary złożone na diecezjalne radio Anioł Beskidów. Zebraliśmy kwotę 918 zł i 50 gr. Bóg zapłać!
  8. Serdecznie zapraszamy na pielgrzymkę do Kalwarii Zebrzydowskiej na Dróżki Pana Jezusa. Wyjazd w dniu 18 czerwca o godz. 7.00 z ul. startowej. Koszt wyjazdu 35 zł. Zapisy w Zakrystii.
  9. Od jutrzejszego dnia zostaje zniesiony stan epidemii w Polsce. W związku z tym powracamy do formy udzielania Komunii św. sprzed pandemii.
  10. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej i zapoznania się z nowym numerem Głosu Królowej.

Wszystkim Parafianom, Gościom, Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia

życzymy błogosławieństwa Bożego

oraz opieki Matki Bożej Królowej Świata.