OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE IV Niedziela Zwykła 28 stycznia 2018 r.

• W środę – wspomnienie Św. Jana Bosko, prezbitera
  • W piątek – święto Ofiarowania Pańskiego.
  • W sobotę – wspomnienie dowolne św. Błażeja, biskupa i męczennika.

1. W środę o godz. 17.30 zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  2. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, pierwszy piątek oraz pierwsza sobota miesiąca. W czwartek modlimy się w intencji nowych powołań do służby w kościele. Zapraszamy na Wystawienie Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00
  3. W piątek, 2 lutego przypada święto Ofiarowania Pańskiego. Zapraszamy na Msze św.

o godz. 6.30, 7.00. 9.00 i 18.00. Na każdej Mszy św. nastąpi poświęcenie świec. Prosimy o przyniesienie „Gromnic”. Jest to jednocześnie pierwszy piątek miesiąca.

Ze względu na trwające ferie zimowe nie będzie Mszy św. szkolnej. Dzieci i młodzież zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00.  Spowiedź św. przed każdą Mszą św. oraz od godz. 17.00. W tym dniu Ksiądz Biskup Roman Pindel udziela dyspensy od postu

i wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych.

1. Zwracamy się z prośbą o pomoc w rozebraniu dekoracji świątecznej. W celu pomocy gromadzimy się w piątek po wieczornej Mszy św. w kościele.
  2. W tym tygodniu odwiedzamy chorych:

– w piątek od godz. 8.00 – ks. proboszcz

– w sobotę od godz. 8.00 – ks. Janusz i ks. Piotr

1. W pierwszą sobotę miesiąca cześć oddajemy Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny.
  2. W sobotę 3 lutego we wspomnienie św. Błażeja po każdej Mszy św. nastąpi specjalne błogosławieństwo ku czci św. Błażeja chroniące nas od choroby gardła.
  3. Do czwartku Msze św. i nabożeństwa w ciągu tygodnia sprawowane będą w dolnym kościele.
  4. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej i nowego numeru gazetki parafialnej „Głos Królowej”.

Wszystkim Parafianom, Solenizantom, Jubilatom tego tygodnia  oraz dzieciom

i młodzieży rozpoczynającej ferie zimowe życzymy błogosławieństwa  Bożego

i opieki Matki Bożej Królowej Świata.