W Dzień Zaduszny 02 listopada, grupa młodzieży wraz z ks. Pawłem Radziejewskim SDS przygotowała inscenizację słowno-muzyczną. Dotyczyła ona nie tylko idei „zaduszek” ale także poruszyła temat świętości i patriotyzmu. W piękny sposób, młodzi aktorzy przypomnieli zgromadzonym w kościele widzom postacie i przesłanie dwóch wielkich, świętych patriotów naszych czasów: św. Jana Pawła II i bł. Jerzego Popiełuszki. Kolejną częścią wieczoru była wspólna modlitwa przed Najświętszym Sakramentem za wszystkich naszych drogich zmarłych. Całość spotkania zakończyła tzw. Noc Nikodemowa, czyli wspólne czytanie i rozważanie przed Najświętszym Sakramentem wybranej Księgi Pisma Świętego. Tym razem była to Księga Tobiasza.

Z pewnością dla wielu był to wyjątkowy wieczór. Dziękujmy ks. Pawłowi oraz młodzieży, za podzielenie się z nami swoim czasem i talentem, oraz za wspólną modlitwę!

 

 

Please enter Google Username or ID to start!
Example: clip360net or 116819034451508671546
Title
Caption
File name
Size
Alignment
Link to
  Open new windows
  Rel nofollow