W dniach 22-24 lipca w Krakowie dobył się XIV Salwatoriański Turniej Piłkarski. Nie zabrakło na nim reprezentantów z naszej parafii 😁 którzy grali w grupie seniorów. Nasze chłopaki dosłownie rozgromili konkurencję, zdobywając I miejsce w swojej grupie!!!! Ponadto najlepszym bramkarzem w grupie seniorów został Joachim Giźlar, a najlepszym strzelcem Jarosław Kopacz-czyli nasze chłopaki!!!! Coroczny turniej piłki nożnej to nie tylko czas sportowych potyczek ale przede wszystkim czas formacji duchowej. Codzienna Eucharystia, adoracja i konferencje pomagają wzrastać sportowcom duchowo. Reprezentacji naszej parafii serdecznie gratulujemy 😁BRAWO NASZE ZŁOTKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Szczegółowa relacja z piłkarskich potyczek na profilu facebookowym  Salwatoriańskiego Ośrodka Powołań 😊

Please enter Google Username or ID to start!
Example: clip360net or 116819034451508671546
Title
Caption
File name
Size
Alignment
Link to
  Open new windows
  Rel nofollow