W dzisiejsze, piękne popołudnie Jordanki nie próżnowały! Po raz kolejny odwiedziły zaprzyjaźnionych mieszkańców  Dom Pomocy Społecznej Matki Bożej Nieustającej Pomocy na ul. Grzybowej. Tym razem przygotowali i wraz z ks. Rafałem Wagnerem SDS poprowadzili  nabożeństwo Drogi Krzyżowej oraz uczestniczyli w  Eucharystii.

Seniorzy zawsze z ogromną radością goszczą naszych małych parafian, którzy swoim uśmiechem i ubarwiają ich codzienność. Za każdym razem Jordanki przynoszą ze sobą drobne upominki dla Seniorów, dziś ofiarowali własnoręcznie zrobione krzyże misyjne. Wspólne popołudnie zakończyli pierwszymi wiosennymi lodami!

To z pewnością była bardzo dobrze przeżyta  sobota  😉

 

 

 

Please enter Google Username or ID to start!
Example: clip360net or 116819034451508671546
Title
Caption
File name
Size
Alignment
Link to
  Open new windows
  Rel nofollow