Poniedziałek
9 kwietnia Godz.6.30 Za + Stanisławę Dobija od Agaty, Oli i Zuzi
Godz. 7.00 Za + Mieczysława Janosza od żony
Godz.18.00 1.Za + Eugenię Chanek w 30 rocz. śmierci
2. W intencji Grażyny i Krzysztofa Bojdysów w 10 rocz. ślubu od rodziców

Wtorek
10 kwietnia Godz.6.30 Za ++ Janinę, Józefa i Czesława Niewdanów
Godz. 7.00 Za + Jerzego Piwko od siostrzeńców z rodzinami
Godz.18.00 1. Za + Marię Mosor od siostry Wiesi z rodziną
2. Za ++ Alinę i Zbigniewa Misiołek
Środa
11 kwietnia Godz. 6.30 Za + Lubomira Domowicza od rodziny Jaromskich
Godz. 7.00 Za + Julie Skrzela od córki Krystyny z rodziną
Godz.18.00 1. Za + Dr Jerzego Marka
2. Za + Leszka Michalaka

Czwartek
12 kwietnia Godz. 6.30 Za + Antoniego Ryłko od kuzyna Antoniego z rodziną z Oświęcimia
Godz.7.00 Za + Ernestynę Gottfried od Inki Dąbrowskiej z rodziną
Godz.18.00 1. Za + Barbarę Mazurek w 6 rocz. śmierci i + Romana Mazurka w 1 rocz. Śmierci.
2. Za + Teresę Radziejewską od Mateusza z rodzicami.

Piątek
13 kwietnia Godz. 6.30 Za + Stanisława Dobija od rodziny Szołtysek
Godz. 7.00 Za + Genowefę Krzak od syna Mieczysława z rodziną
Godz.18.00 1. Za + Annę Drożdż
2. Za + Grażynę Linert w 10 rocz. śmierci od córki z rodziną

Sobota
14 kwietnia Godz. 6.30 Za + Krzysztofa Kocura od kuzynki Barbary z mężem
Godz. 7.00 Za + Eugeniusza Kristka od Haliny i Marcina
15.00 ślub
Godz.18.00 1. Za + Stanisława Grzesiaka od rodziny Tesarczyków
2. Za ++ Piotra i Franciszka Pelczarskich od rodziny

Niedziela
15 kwietnia
Godz. 6.30 Za + Różę i Juliana Krysta
Godz. 8.00 Dziękczynno błagalna w 70 rocz. poświęcenia rodziny Miazgowiczów Najświętszemu Sercu Jezusowemu.
Godz. 9.30 Za + Adama Kołodziejczyka w 2 rocz. śmierci od żony i córki z mężem
Godz.11.00 Za + Annę Ryczek
Godz.12.30 Za parafian
Godz.18.00 Za + Włodzimierza Fijaka w 1 rocz. śmierci.
Godz.19.15 Za + Stanisława

Please enter Google Username or ID to start!
Example: clip360net or 116819034451508671546
Title
Caption
File name
Size
Alignment
Link to
  Open new windows
  Rel nofollow