Poniedziałek

12 marca

 

Godz.6.30 1. Za + Krystynę Brzuchańską od rodziny Mojżeszów

2. Za + Iwonę Halama od Wandy Kuczyńskiej

Godz. 7.00 Za Kazzimierza Golenia od sąsiada Marczaka z rodziną
Godz.18.00 1.  Za + Eugeniusza Kristek od brata Adama z żoną oraz synem Tomaszem i córką Sylwią

2. Za + + Juliusza i Mateusza Stelmachowiczów od sąsiadów Śmiechura, Orłowska, Nycz i Mroczek

Wtorek

13 marca

Godz.6.30 1. Za + Marię Sajnoga od Anny Nowickiej

2. Za ++ Bolesława i Różę Czaja od Izabeli z rodziną

Godz. 7.00 Za + Czesławę Bojda od syna Andrzeja z rodziną
Godz.18.00 1. Za + Lubomira Domowicz od Ewy Nehrebeckiej i Janiny Niesyt

2. Za + Stanisława Nowickiego w 9 rocznicę śmierci

Środa

14 marca

Godz. 6.30  Za + Martę Miazgowicz w 11 rocznicę śmierci
Godz. 7.00 Za + Reginę Wilk i jej zmarłych rodziców
Godz.18.00 1. Za + Marię Sajnoga od brata Jana z rodziną

2. Za + Leszka Piotrowskiego od Lucyny z rodziną

3. W intencji rodziców + Sebastiana

Czwartek

15 marca

Godz. 6.30 Za + Krzysztofa Kocur od kuzynki z rodziną z Brzeszcz
Godz. 7.00 Za + Danutę Świerczek
Godz.18.00 1. W int. Czcicieli Bożego Miłosierdzia i ofiarodawców tej Mszy św.

2. Za + Zofię Budziosz w 1 rocznicę śmierci oraz za + męża Zygmunta

Piątek

16 marca

Godz. 6.30 1. Za + Antoniego Ryłko od kuzyna Kazimierza Gałuszka z żoną Marią

z Czańca

2. Za +Stanisławę Dobija od Zofii i Józefa Cwikała z rodziną

Godz. 7.00 Za + Bolesława Cymbała od syna
Godz.18.00 1. Za + + Jana i Anielę Witek

2. Za ++ Annę i Józefa Zięba

Sobota

17 marca

Godz. 6.30 Za + Danutę Kos od Zosi Fijak z rodziną
Godz. 7.00 Za + Krystynę Hofman od rodziny Kołder
Godz.18.00 1. W intencji Łukasza i Lilianny Kałuża z okazji urodzin

2. Za + Stanisława Piekarz w 19 rocznicę śmierci, zmarłą żonę Helenę w 3 rocznicę śmierci i zmarłych z rodzony Szura od rodziny

Niedziela

18 marca

 V Niedziela Wielkiego

Postu

Godz. 6.30 W int. Antoniny w 88 rocznicę urodzin, dzięk.-błag.
Godz. 8.00 Za + Stanisława Miernik
Godz. 9.30 Za + + Józefa i Stanisława Steinhoff
Godz.11.00 Za ++ Leona, Amalię oraz Julię i Andrzeja
Godz.12.30 1. Za parafian

2. Za + Tadeusza Zeidler w 3 rocznicę śmierci

Godz.18.00 O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Roberta Basiury z okazji 30 rocznicy urodzin
Godz.19.15 Za ++ Irenę Wandzel
Please enter Google Username or ID to start!
Example: clip360net or 116819034451508671546
Title
Caption
File name
Size
Alignment
Link to
  Open new windows
  Rel nofollow