I Niedziela Wielkiego Postu Ogłoszenia parafialne 5 marzec 2017 r.

1. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy czas Wielkiego Postu. Zapraszamy na Gorzkie Żale o godz. 17.15. Kazania pasyjne wygłosi ks. Ireneusz Najdek, pallotyn.
  2. Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy w środę o godz. 17.30. Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek o godz. 17.00.
  3. W piątek nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 17.15, na którą zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych. Odprawiając pobożnie Drogę Krzyżową wierni mogą uzyskać odpust zupełny, spełniając przy tym zwykłe warunki odpustu. Jeśli będzie sprzyjająca pogoda, Droga Krzyżowa będzie odprawiana na zewnątrz.
  4. Taca z przyszłej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby naszego kościoła.
  5. Również w przyszłą niedzielę przypada dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami. W tym dniu do puszek będzie można złożyć ofiarę na potrzeby salwatoriańskich misji.
  6. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” za wszystkie złożone ofiary dla sióstr klarysek w Kętach. Zebrano 2533 złotych.
  7. Aleksander Smarduch w kościele NSPJ w Bielsku – Białej wygłosi rekolekcje dla osób dotkniętych chorobą nowotworową w dniach 10 – 12 marca. Szczegóły w gablocie.
  8. Rodzice niepełnosprawnej naszej parafianki Marty Kozioł zwracają się z prośbą o przekazanie 1% podatku. Jednocześnie rodzice dziękują za otwarte serce, okazywaną pomoc w ubiegłym roku.
  9. Również Klub Inteligencji Katolickiej w Bielsku – Białej informuje o możliwości przekazania 1 % podatku na prowadzenie Katolickiego  Domu Opieki Józefów. Szczegóły w gablocie.
  10. Ze względów bezpieczeństwa, po Mszy św. wieczornej wszystkie bramki boczne będą zamknięte. Otwarta będzie tylko brama wjazdowa od strony ul. Startowej na czas trwania spotkań duszpasterskich.
  11. W prasę katolicką można zaopatrzyć się w zakrystii a przy drzwiach wejściowych kościoła w wielkopostny numer gazetki parafialnej Głos Królowej.

Wszystkim Parafinom i Gościom życzymy opieki Matki Bożej Królowej Świata

oraz błogosławionego przeżycia okresu Wielkiego Postu