Zwyczaj kolędowych odwiedzin sąsiedzkich znany jest w Polsce już od XII wieku. I choć forma i popularność przez wieki trochę uległy zmianie, to jednak idea zawsze ta sama-dzielić się radością Bożego Narodzenia z innymi. Tą właśnie ideę realizowała dzisiaj młodzież naszej parafii pod przywództwem ks. Pawła 😉 Ponad 20-osobowa grupa, zasilona klerykami z Bagna,  odwiedziła mieszkańców naszej parafii, aby wspólnie kolędować i nieść wszystkim radość. Oprócz śpiewów nie zabrakło krótkiego przedstawienia: pokłonu Trzech Króli. Barwni, uśmiechnięci, rozśpiewani kolędnicy przemierzali domy parafii, pozostawiając wszędzie radość, uśmiech i bardzo dobre wrażenie. Szkoda, że trzeba poczekać na nich aż do przyszłego roku…

 

Please enter Google Username or ID to start!
Example: clip360net or 116819034451508671546
Title
Caption
File name
Size
Alignment
Link to
  Open new windows
  Rel nofollow