Choć ostatnie miesiące niosły ze sobą wiele zmian i niewiadomych, czerwiec minął w naszej parafii pod znakiem sakramentów. Dzieci przygotowujące się do przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej w dwóch grupach przystąpiły pierwszy raz do sakramentu spowiedzi i przyjęły do serca Pana Jezusa. W sumie ponad 40 dzieci przygotowanych przez ks. Janusza Barglika SDS wraz z najbliższymi przystąpiło do Stołu Pańskiego. Także grupa 68 osób (młodzież i osoby dorosłe) przygotowująca się w naszej parafii, pod okiem ks. Pawła Radziejewskiego SDS i animatorów, przyjęła z rąk bp Romana Pindla sakrament dojrzałości chrześcijańskiej. Cieszymy się z tego świadectwa wiary i pamiętamy w modlitwie o wszystkich razem i każdym z osobna 😉

Please enter Google Username or ID to start!
Example: clip360net or 116819034451508671546
Title
Caption
File name
Size
Alignment
Link to
  Open new windows
  Rel nofollow