• Zapraszamy na Msze Święte niedzielne. Od października dodatkowa Msza Św. o godz. 19:15 przygotowana przez młodzież.

 • Parafia NMP w Bielsku Białej

  Parafia NMP w Bielsku Białej

  Witamy na stronie parafii!

 • Tak wyglądał stary kościół...

  Tak wyglądał stary kościół...

  Dowiedz się więcej o historii parafii

 • Jak czytać biblię?

  Jak czytać biblię?

  To jest bardzo ważne!

Aktualności

plakat2

Msza Święta młodych

Od października w naszym kościele będzie celebrowana dodatkowa Msza Święta o godz. 19:15. Przygotowywać ją będzie grupa młodych jako wdzięczność i pokłosie Światowych Dni Młodzieży! Zapraszamy wszystkich parafian do uczestnictwa w niedzielnej liturgii. Młodzież ma pragnienie czuwania przy Panu...

20160911_191604_resized

Biesiada rodzinna 2016

W dniu 11.09 odbyła się biesiada parafialna. Biesiada rozpoczęła się Mszą świętą o godzinie 12:30 w naszym kościele. Po nabożeństwie udaliśmy się na stadion „REKORDU” gdzie odmówiliśmy wspólnie modlitwę i podzieliliśmy się chlebem przy pięknym góralskim śpiewie zespoły „Straconka”....

Please enter Google Username or ID to start!
Example: clip360net or 116819034451508671546
Title
Caption
File name
Size
Alignment
Link to
  Open new windows
  Rel nofollow